Kovové zahradní lavice - barevné vzory

Zahradní lavice OBISS pro dvě až tři osoby budou ozdobou vaší zahrady u rodinného domu i firemního sídla. Hodí se také jako venkovní lavičky lázeňských a městských parků a sportovních areálů. Díky širokému výběru vzorů i barevných palet si můžete vybrat přesně takovou, která bude ladit s okolním prostředím, anebo takovou, která bude naopak vynikat. Vedle nabízených variant můžete zvolit i vlastní barevnou kombinaci. V pravém sloupci je například lavička ve firemních barvách.

Vyberte si z katalogu "barevných vzorů" (Karolina, Petrana...) katalogizovaných podle počtu barev. Svůj výběr pak zadejte do objednávkového formuláře. Specifikace je vidět po zvětšení náhledu - například "Karolina-ZBL19(9003)". Můžete si také stáhnout zvětšený obrázek vámi vybrané lavičky a přiložit jej k objednávce jako přílohu E-mailu. Poté můžete pokračovat v Objednávce.

Chcete-li mít jedinečnou lavičku podle svého vlastního návrhu, vyzkoušejte si libovolné barevné kombinace a paletu barev v našem Konfigurátoru barev. Ten pro vás vygeneruje váš vlastní barevný návrh podle kterého vám lavičku zhotovíme. K dispozici jsou všechny barvy barevné palety "RAL CLASSIC".

Katalog - zahradní lavička vzor Karolina

Počet barev - barevné schéma: 1 základní barva, případně s 1 barvou kontrastní

Cena: 21 800 Kč, včetně DPH

zahradni lavicka karolina

Klasické jednobarevné provedení podtrhuje elegantní tvary lavičky. V barvě bílé (9003) nebo šedobílé (7047) vynikne na zeleném trávníku v kontrastu s tmavšími jehličnany
v pozadí. Hodí se i do barevně různorodého prostředí.

Katalog - zahradní lavička vzor Petrana

Počet barev - barevné schéma: 2 základní barvy, případně s 1 barvou kontrastní

Cena: 21 800 Kč, včetně DPH

zahradni lavicka petrana

Výběr vhodné kombinace barev záleží na prostředí, do jakého chcete lavičku umístit.  K barevně členitému pozadí se lépe hodí střízlivější kombinace, jednotvárné okolí naopak oživí pestře zbarvená lavička.

Katalog - zahradní lavička vzor Tamara

Počet barev - barevné schéma: 3 základní barvy, případně s 1 barvou kontrastní

Cena: 23 000 Kč, včetně DPH

zahradni lavicka tamara

Konečně jedna neuniformní lavička... Když ji míjíte, už z dálky se na vás usmívá. Lavice Tamara je vhodná především do barevně homogenního prostředí a nejlépe vynikne jako zajímavý solitér. Můžete zvolit kombinaci tří barev, případně přidat jednu kontrastní barvu použitou jen u jedné z lamel.

Katalog - zahradní lavička vzor Radka

Počet barev - barevné schéma: 4 barvy základní, případně s 1 barvou kontrastní

Cena: 23 000 Kč, včetně DPH

zahradni lavicka radka

Život je často dosti šedivý a v časech bezvýrazných kamenných předzahrádek se někdy odvážné a živé barvy dobře hodí. Tato barevná kombinace je vhodná především do barevně stejnorodého prostředí. Sladění barev závisí na konkrétním prostředí, vkusu a kreativitě designéra. Barvy můžeme s daným prostředím vzájemně sladit nebo navrhnout výrazný zahradní prvek - solitér.

Katalog - zahradní lavička vzor Zuzana

Počet barev - barevné schéma: 2 až 4 barvy základní, s pravidelným a symetrickým střídáním barev lamel.

Cena: 23 000 Kč, včetně DPH

zahradni lavicka zuzana

Jednoduché barevné střídání barev působí velmi dynamicky, především ty z opačného pólu barevného spektra a zdůrazňuje tak křivky ohýbaných profilů. Hodí se do vzhledově nepříliš různorodého prostředí, svou barevností dokáže oživit i jednotvárná zákoutí. Například - v pravém sloupci je lavička  v barvách Vatikánu.

OBISS - křeslo a kávový stolek

A k příjemnému posezení už jen chybí kávový stolek, případně pár křesel a čaj o páté může začít! Jako doplněk k zahradním nebo parkovým lavicím nabízíme křeslo a nízký kávový stolek OBISS.

Barevné schéma: - 1 základní barva, případně s jednou barvou kontrastní - prosíme upřesněte v textu objednávky

Cena: křeslo 14 300 Kč, kávový stolek 9 800 Kč, včetně DPH

kávový stolek a křeslo obiss

Křeslo nebo kávový stolek dodáváme i samostatně. Křeslo může být s vysokou (zahradní)
nebo nízkou (parkovou) zádovou opěrkou - prosíme upřesněte v textu objednávky. Podobně jako u zahradních nebo i parkových lavic jsou dostupné všechny odstíny barevné palety "RAL CLASSIC".

zahradní lavice XL

Zahradní lavice dlouhá - 2,48 m (1,24 m x 2) - lavice poskytuje "safe distance - bezpečnou vzdálenost" i více soukromí, je určena především pro veřejná prostranství.

Barevné schéma: - 1  až 4 barvy - v objednávce upřesněte barvu bočnic a barvu sedacích lamel - jejich počet (celkem 38 ks)

Cena: Zahradní lavice XL - vysoké opěradlo, 41300 Kč, včetně DPH

Podobně jako u zahradních nebo i parkových lavic jsou dostupné všechny odstíny barevné palety "RAL CLASSIC"...

lavice zahradní XL

Specifikace lavice - příklad značení

Takto jsou značeny lavice v Katalogu barevných vzorů. Jestliže si vyberete některý z našich návrhů, poznamenejte si jeho specifikaci (je patrná po zvětšení náhledu fotografie) například Karolina-ZBL19(9003) a můžete přejít k Objednávce.

Lavice OBISS - nákup přímo od výrobce