Moderní lavičky v duchu poctivé řemeslné tradice

Lidé v podhůří Beskyd museli být odjakživa řemeslně zdatní, pracovití
a vytrvalí. Zdejší produkty jsou jedinečné, poctivé, vyrobené ručně
a s láskou. Na tuto tradici navazují i zahradní a parkové lavice OBISS, které pro vás již 15 let vyrábíme v rodinné provozovně v Palkovicích
u Frýdku-Místku.

Proč?

Jsem sice hutní inženýr, ale naplňuje mě, když něco tvořím vlastníma rukama. Miluju přírodu a pobyt na zahradě. Něco mi tam chybělo... A tak se zrodil nápad vyrobit si zahradní lavičku se zajímavým designem, pohodlnou a bezúdržbovou.

Jak?

Cesta od myšlenky k vlastnímu projektu byla klikatá. Zabralo to několik let zkoušení výběru povrchových úprav, tvarů a hledání barevných inspirací. Tři lavice jsem udělal pro sebe, pak ještě pár kousků pro své kamarády a známé a nakonec přišli i další zájemci. Dnes mi s výrobou v domácí dílně pomáhají i moji dva synové.

Pro koho?

Samozřejmě pro každého, kdo miluje odpočinek na pohodlné lavičce uprostřed zeleně. Pro každého, kdo ocení eleganci, kreativitu a řemeslnou kvalitu. Lavičky OBISS už krášlí parky
a zahrady doma, i za hranicemi. Mým prvním zájemcem ze zahraničí byl Švýcar, majitel pohřebního ústavu. Nemohl uvěřit, že jsem zahradní lavičku vyrobil v malé domácí dílně. A na stejné výstavě si lavičku koupil buddhistický duchovní z Tibetu, žijící trvale v Německu. No řekněte, No, řekněte, není to snad nejlepší vizitka pro lavičky, které mají přispět také k vaší pohodě, relaxaci a vnitřnímu klidu?

Lavice Obiss - nákup přímo od výrobce

Domluvíme se česky, anglicky (english), německy (deutsch), rusky a polsky.