Objednávka

Jak postupovat při objednávce ? Máte dvě možnosti

  a) Objednávka z katalogu.
  Na příslušné stránce k vybranému typu (Zahradní lavice nebo  Parkové lavice) si prohlédněte nabízené Barevné vzory (Karolina, Petrana, Tamara, Radka Zuzana), ze kterých si můžete vybrat lavičku která se vám líbí. Svůj výběr prosím zadejte do formuláře objednávky. Specifikace je patrná po zvětšení náhledu fotografie - například "Karolina-ZBL19(9003)". Můžete si také stáhnout zvětšený obrázek vámi vybrané lavičky a poslat jej - spolu s  vyplněným formulářem objednávky - jako přílohu objednávky (E-mailu). Uveďte, zda se jedná o zahradní lavičku (vysoké opěradlo) nebo lavičku v parku (nízké opěradlo).

  b) Objednávka s Konfigurátorem barev. Vytvořte si vlastní návrh barevného provedení lavičky.
  Zde si můžete vytvořit a v PDF vytisknout svůj vlastní barevný návrh lavičky. Ten pak vložíte spolu s  vyplněným formulářem objednávky jako přílohu objednávky (E-mailu). Uveďte, zda se jedná o zahradní lavičku (vysoké opěradlo) nebo lavičku v parku (nízké opěradlo).

Objednávka E-mailem nebo poštou:

  Vybraný výrobek si můžete objednat E-mailem nebo poštou.

  Lavičku vám pošleme podle našich VOP ca. do 3 - 6 týdnů, kdy požadujeme platbu předem - 50% z celkové částky. Zbývající částka je splatná do jednoho týdne po obdržení zboží. Konečná faktura je přiložena k dodávce. Objednávku a dodací termín vám potvrdíme E-mailem. Po obdržení vaší platby (-50%) dáme vaši lavičku do výroby. Potvrzení o platbě slouží jako potvrzení objednávky. Naše bankovní spojení naleznete na objednávkovém formuláři.

  Adresa
  ing Vratislav Obadal - OBISS
  739 41 Palkovice 493
  Česká republika
  Telefon:
  +42 (0) 732 990 638
  +42 (0) 558 656 318
  E-Mail:obiss@obiss.cz

Balení zahradních a parkových lavic v kartonové krabici.

baleni lavicky

Obchodní podmínky

Před odesláním objednávky si prostudujte naše obchodní podmínky v pravém sloupci této stránky.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se s našimi obchodními podmínkami seznámil a s obsahem souhlasí.

Věříme, že naše lavičky ve vás vzbudily zájem. Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme.

Inspirace z Pinterestu - kombinace barev

Lavice Obiss - nákup přímo od výrobce

Balení a doprava:

Balení v kartonové krabici
ve třech vrstvách včetně spojovacího materiálu a smontovaných boků lavic.

 1. Lavice jsou baleny v kartonových krabicích: Zahradní lavice 130 x 80 x 10 cm, hmotnost 47 kg. Parková lavice 110 x 80 x 10 cm, hmotnost 44 kg.
 2. Podle přiloženého montážního návodu 
  si lavičky sami snadno sestavíte. Bočnice lavic jsou již zkompletovány, sedací lamely a příčky včetně nerezového spojovacího materiálu jsou v balení přiloženy.
 3. Doprava zahradních a parkových laviček na území České republiky je zdarma, doprava - případně montáž lavice XL pak po dohodě.
  Za zásílku do ostatních zemí Evropské unie účtujeme 70 EUR. Cenu za dopravu mimo země Evropské unie vám upřesníme po přijetí objednávky.

Dodací lhůta:

 1. Lavice vám dodáme
  u jednobarevného provedení za ca. čtyři týdny od potvrzení objednávky.
 2. U vícebarevných vzorů vám lavičky dodáme za ca. pět až šest týdnů od potvrzení objednávky. Přesný dodací termín upřesníme podle situace v lakovnách.

Platba:

  Zálohovou platbou 50% z celkové částky, zbytek ceny bude splatný do jednoho týdne po obdržení zboží. Fakturu pošleme spolu se zbožím.

Záruka:

 1. Na materiálové chyby
  a dílenské zpracování poskytujeme 5letou záruku. Záruka začíná běžet ode dne převzetí zboží zákazníkem, nebo 10. den od data odeslání. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, na závady vzniklé nedodržením přiloženého montážního návodu a na závady vzniklé v důsledku působení přírodních živlů nebo hrubým zacházením.
 2. Pokud vám zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžete nám ho bez udání důvodů vrátit do 14 dní od data převzetí a my vám vrátíme jeho plnou cenu. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník.