Objednávka

Jak postupovat při objednávce ? Máte dvě možnosti

  a) Na příslušné stránce k vybranému typu (Zahradní lavice nebo  Parkové lavice) si prohlédněte nabízené Vzory a Oblíbená barevná provedení. Zvolte počet požadovaných barev (nabízené vzory pracují s jednou až pěti barvami) a vyberte si příslušnou varianatu (Karolina, Tatiana, Zuzana, Petrana, Tamara, Radka). Prohlédněte si naše Olíbená barevná provedení a jestliže si vyberete z našich návrhů, poznamenejte si jeho specifikaci (je patrná po zvětšení náhledu fotografie) například Karolina-ZBL19(RAL9003). Poté můžete přejít k objednávce.

  b) Vytvořte si Vlastní návrh barevného provedení lavice. Libovolné kombinace barev RAL CLASSIC (maximálně až 9 barev) si můžete vyzkoušet v Konfirátoru barev. Při vytváření vlastního návrhu lavice doporučujeme použít jednu až tři barvy základní (chromatické) a případně jednu až dvě barvy doplňkové (neutrální). Pro inspiraci při tvorbě vlastního návrhu si můžete prohlédnout příklady zajímavých barevných schémat nebo využít sdílených návrhů našich zákazníků a příznivců v naší Galerii.

  Výstup z Konfigurátoru barev můžete použít jako podklad pro objednávku. Poté můžete přejít k objednávce.

Objednávka

  Vybraný výrobek si můžete objednat e-mailem dvěma způsoby.

  a) Do formuláře objednávky prosím uveďte vámi vybranou specifikaci lavice (je patrná po zvětšení náhledu fotografie v „Oblíbených barevných provedeních").

  b) Pošlete nám váš 2-D návrh z Konfigurátoru barev spolu s vyplněným formulářem objednávky. Uveďte, zda se jedná o lavici zahradní (vysoké opěradlo), nebo parkovou (nízké opěradlo).

  My vám obratem pošleme předběžnou fakturu. Zaplacením 50% zálohy z celkové hodnoty objednávky na náš účet pak pokládáme vaši objednávku za potvrzenou a započneme s výrobou vaší zakázky. Konečnou fakturu dostanete spolu s vaší lavičkou.

  E-mail: obiss@obiss.cz

  Adresa: 
  Vratislav Obadal - OBISS
  739 41 Palkovice 493
  Česká republika

Balení zahradních a parkových lavic v kartonové krabici.

vrstvy

Obchodní podmínky

Před odesláním objednávky si prostudujte naše obchodní podmínky v pravém sloupci této stránky.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se s našimi obchodními podmínkami seznámil a s obsahem souhlasí.

Věříme, že naše lavičky ve vás vzbudily zájem. Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme.

Lavice Obiss - nákup přímo od výrobce

Balení a doprava:

Balení v kartonové krabici
ve třech vrstvách včetně spojovacího materiálu a smontovaných boků lavic.

 1. Lavice jsou baleny v kartonových krabicích: Zahradní lavice 130 x 80 x 10 cm, hmotnost 47 kg. Parková lavice 110 x 80 x 10 cm, hmotnost 44 kg.
 2. Podle přiloženého montážního návodu 
  si lavičky sami snadno sestavíte. Bočnice lavic jsou již zkompletovány, sedací lamely a příčky včetně nerezového spojovacího materiálu jsou v balení přiloženy.
 3. Doprava na území České republiky je zdarma.
  Za zásílku do ostatních zemí Evropské unie účtujeme 50 EUR. Cenu za dopravu mimo země Evropské unie vám upřesníme po přijetí objednávky.

Dodací lhůta:

 1. Lavice vám dodáme
  u jednobarevného provedení za čtyři týdny od potvrzení objednávky.
 2. U vícebarevných vzorů vám lavičky dodáme za pět až šest týdnů od potvrzení objednávky.

Platba:

  Zálohovou platbou 50% z celkové částky, zbytek ceny bude splatný v den dodacího termínu, kdy vám pošleme konečnou fakturu.

Záruka:

 1. Na materiálové chyby
  a dílenské zpracování poskytujeme 5letou záruku. Záruka začíná běžet ode dne převzetí zboží zákazníkem, nebo 10. den od data odeslání. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, na závady vzniklé nedodržením přiloženého montážního návodu a na závady vzniklé v důsledku působení přírodních živlů nebo hrubým zacházením.
 2. Pokud vám zakoupené zboží nebude vyhovovat, můžete nám ho bez udání důvodů vrátit do 14 dní od data převzetí a my vám vrátíme jeho plnou cenu. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník.